KULLANIM KOŞULLARI ve YASAL GİZLİLİK BİLGİLERİ

Bu web sitesinin içeriği telif hakkı ve ticari marka dahil olmak üzere yerli ve uluslararası telif hakları ve fikri mülkiyet kanunları ile korunmaktadır. Aksi belirtilmedikçe, metin, grafik, video, resim, belge, vb. Dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Web sitesinin herhangi bir bölümünü çoğaltamaz, kullanamaz, değiştiremez, dağıtamaz, görüntüleyemez, yükleyemez veya yayınlayamazsınız Recep Taşcı’nın yazılı izni olmaksızın ticari amaçlarla veya herhangi bir şekilde kullanamazlar. Ayrıca, bu sitede bulunan içeriklere dayanan veya bunlardan türetilen işler ve / veya hizmetler oluşturmanız kesinlikle yasaktır.

RecepTaşcı.com.tr’deki tüm görseller, videolar ve / veya diğer içerikler sadece kişisel kullanım içindir ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla her tür kitap, Poster, broşür, Mobil veya web uygulaması gibi ticari amaçlarla kullanılamaz. Recep Taşcı ve RecepTaşcı.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın her türlü ürün kutusu, çanta, kıyafet, basılı veya online reklam, tanıtım veya pazarlama materyalleri. Resimler, bir perakende mağaza, galeri, çevrimiçi resim galerisi, dizin, çevrimiçi resim dizini, kişisel veya ticari web sitesi, intranet veya extranet, mobil site, blog, wiki gibi herhangi bir çevrimiçi veya çevrimdışı konumda görüntülenemez. Recep Taşcı ve RecepTaşcı.com.tr’nin yazılı izni olmadan, görüntüler hiçbir şekilde değiştirilemez veya yeni resimler, web siteleri veya başka işler oluşturacak şekilde kullanılamaz.

Ticari kullanım izinleri, sadece Recep Taşcı’nın takdirine bağlı olarak ayrı ayrı verilebilir ve ücrete tabi olabilir.

Sorularınız için lütfen Recep Taşcı, Email: info@receptasci.com.tr ile iletişime geçiniz.

Kişisel, kar amacı gütmeyen, ticari olmayan veya eğitim, araştırma, öğrenci raporları, yorum ve eleştiri gibi eğitsel kullanımlara izin verilmektedir. Bu tür telif hakkıyla korunan materyaller kullanıldığında, kullanıcılar her zaman Recep Taşcı / RecepTasci.com.tr’a Telif hakkı atıfı sağlamalıdır. Kullanıcı bu tür materyalleri bir “kapalı” ya da dahili bir bilgisayar ağında örneğin bir okulda görüntüleyebilir, ancak bu materyalleri internette kamuya açık olarak gösteremez ya da dağıtamaz.

Recep Taşcı ve RecepTaşcı.com.tr, kullanıcının davranış ve faaliyetlerinden veya bu hüküm ve koşulların ihlal edilmesinden doğan herhangi bir zarar veya ziyan için parasal zararlar da dahil olmak üzere yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

BİLGİ DOĞRULUĞU

Web sitemizdeki bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak, Web sitesinde bazı hatalar, eksiklikler veya güncel olmayan bilgiler içermesi mümkündür. Bu nedenle ek bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Bu Web sitesinde yer alan tüm bilgileri, herhangi bir temsil veya garanti olmaksızın “olduğu gibi” esasıyla sunmaktayız.

Burada açıklanan, ancak doğruluğu, eksiksizliği, güvenilirliği, uyumluluğu, satılabilirlik veya uygunluk garantisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, bu sitede açıklanan içerik, bilgi veya ürünlerle ilgili olarak yasalarca veya dolaylı olarak ortaya konan, açık veya zımni hiçbir garanti vermemektedir. Web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiye dayanarak, yapabileceğiniz veya verebileceğiniz herhangi bir doğrudan veya dolaylı (kullanmayan) eylemden doğan zararlardan sorumlu tutulamaz. Recep Taşcı ya da RecepTaşcı.com, doğrudan, tesadüfi, dolaylı, özel veya sonuçsal, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, ticari kar kaybı, iş kesintisi, işletme bilgileri kaybı ya da herhangi bir başka mali kayıp dahil, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Bu tür zararların ortaya çıkma ihtimali hakkında tavsiyede bulunulmuştur.

Recep Taşcı önceden haber vermeksizin, bu Web sitesinde verilen bilgileri değiştirebilir veya güncelleyebilir veya Web sitesinde belirtilen ürün ve hizmetleri istediği zaman değiştirebilir.

Recep Taşcı, kendi takdirine bağlı olarak, bu şartları değiştirebilir (web sitesini kullanımınızla ilgili olanlar dahil). Kullanım koşullarında herhangi bir önemli değişiklik yapılırsa, Web sitesinde değişiklik hakkında bir bildirim yayınlayacağız. Bu değişikliklerin farkında olmak için periyodik olarak bu Hüküm ve Koşulları incelemek, sitenin ziyaretçinin sorumluluğundadır.

Bu Hükümler, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir hükmünün geçersiz ya da uygulanamaz olması halinde, bu hüküm bu sözleşmeden kesilecek ve silinecektir, geri kalan hüküm ve koşullar geçerli olacaktır.

Recep Taşcı ve RecepTaşcı.com.tr, bu hüküm ve koşullarımızı ihlal eden kullanıcıya karşı, kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

Bu Web sitesini kullanmanız ve kullanmaya devam etmeniz, buradaki şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

GİZLİLİK BİLGİLERİ

RecepTaşci.com.tr, kişisel bilgilerini web sitesi üzerinden toplamaz. Bu Web sitesinde sizin hakkınızda topladığımız tek kişisel bilgiler, sağlamayı seçtiğiniz bilgilerdir ve bu bilgileri yalnızca belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanacağız. Bu bilgileri dosyalarımızdan değiştirebilir, düzeltebilir ya da kaldırabilir ya da daha önce yetki vermiş olduğunuz bir amaçla, bize e-posta göndererek onayınızı geri alabilirsiniz.

İnternet sitelerinin tamamen güvenli veya hatasız olmadığını unutmayın. Özellikle, bu siteye gönderilen veya bu siteden gönderilen e-postalar güvenli olmayabilir.

Yasa gereği olmadıkça, üçüncü taraflarla sizin izniniz olmadan verdiğiniz kişisel bilgilerin hiçbirini paylaşmayacağız.

Bu Web sitesini kullanmanız ve kullanmaya devam etmeniz, işbu sözleşmenin şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

© 2018-2020 RecepTaşcı.com.tr. Her hakkı saklıdır.

İletişim İçin
Bu siteyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişime geçiniz:
Recep Taşcı
Email: info@receptasci.com.tr